Ogłoszenia duszpasterskie – 14 niedziela zwykła – 07.07.2019

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.

2. Dziękujemy tym, którzy podjęli udział modlitewny w Sztafecie Różańcowej. Jest 60 osób: Bóg zapłać. Jeszcze można się włączyć do tej modlitwy i dziś zapisywać się w zakrystii.

3. Zostały zakończone prace przy położeniu granitu na schody do kościoła, podjazd dla niepełnosprawnych i taras przed kaplicą oraz schody boczne. Majowe deszcze nieco przeszkadzały w pracach. Wyglądają one bardzo pięknie. Wykonała to Firma Idealstones z Rudnej Małej.Teraz będą wykonywać cokół wokół kościoła, ale w mniejszym składzie, gdyż terminowo są zobowiązani do położenia granitu w kościele w Budach Łańcuckich. Przycinana jest kostka do schodów. Trwają także rozmowy z różnymi firmami odnośnie wykonania barierki ze stali nierdzewnej przy podjeździe dla niepełnosprawnych, na tarasie oraz uchwytu przy wieży kościoła. W obecnej sytuacji można korzystać tylko z podjazdu dla niepełnosprawnych z zachowaniem ostrożności i wjazd wózkiem głównymi drzwiami. Wejście od strony kaplicy jest nieczynne do czasu zamontowania barierki na tarasie.

4. Jutro jest wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona archidiecezji a w środę święto św. Benedykta, patrona Europy.

5. Zaproszenie dla seniorów na spotkanie w środę o godz.15.00 w sali Starostwa Powiatowego na temat bezpieczeństwa ba drodze. Szczegóły na plakacie w gablocie.

6. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na schody do kościoła a Suma będzie sprawowana w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.

7. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Cuda i łaski Boże”, „Promyczek”, „Gość Niedzielny” i gazetkę parafialną nr wakacyjny.