Ogłoszenia duszpasterskie – 20 niedziela zwykła – 18.08.2019

1. W sobotę jest święto św. Bartłomieja, Apostoła.

2. Zaproszenie na Dożynki: Archidiecezji Przemyskiej do Markowej w niedziel 25 sierpnia i na Ogólnopolskie do Częstochowy sobota – niedziela 31 sierpnia i 1 września. Szczegółowy program tych dożynek na plakatach w gablocie.

3. W sobotę 14 września wyruszy nasza VII Piesza Pielgrzymka do Jodłówki o uproszenie łask na początek pracy duszpasterskiej w nowym roku szkolnym w życiu osobistym, rodzinnym, parafialnym. Wyjście o godz. 7.00. O godz. 14.00 Msza św. w Sanktuarium w Jodłówce. Powrót autokarem. Koszty organizacyjne 15 zł: to ubezpieczenie – stąd przy zapisie potrzebny jest PESEL oraz przejazd autokarem. Jeśli, ktoś nie będzie wracał autokarem, to wpłaca tylko 2 zł. Zapraszamy wszystkich, kto tylko będzie mógł wędrować. Zapisy w zakrystii do 10 września.

4. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę” a w niej artykuł: Kościół stanął w ogniu, „Gość Niedzielny”.

5. Ks. Michale. Czas tak szybko płynie. Minęło już dwa lata od Twojego przybycia do Przeworska. W imieniu własnym jak i całej parafii dziękuję Ci za posługę duszpasterską w naszej parafii i za wszelkie dobro, które P. Bóg przez Ciebie do nas skierował. Między innymi z Twojej inicjatywy służba liturgiczna posiada odpowiednie stroje liturgiczne. Ks. Arcybiskup Adam Szal skierował ks. Michała do dalszej posługi duszpasterskiej w Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Humniskach. Dziękując Ci za posługę w parafii, polecamy Ciebie Matce Bożej: Pod Twoją obronę …