Ogłoszenia duszpasterskie – 21 niedziela zwykła – 25.08.2019

1. Bardzo serdecznie witam naszego wikariusza ks. Piotra Zawadzkiego. Pochodzi z Parafii Nowa Sarzyna. Posługiwał ostatnio w Parafii Leżajsk – Fara. Ma 14 lat kapłaństwa i doświadczenie duszpasterskie. Jest poetą, pisze wiersze. Proszę przyjmijcie go bardzo życzliwie. Będzie prowadził grupy po ks. Michale. Życzę Ci ks. Piotrze otwartości na Ducha Świętego i na bliźnich. Szczęść Boże!

2. Barierka przy podjeździe dla niepełnosprawnych jak i na tarasie została ukończona. Przy wieży kościoła będzie zamontowany jeszcze jeden uchwyt. Dziękuję Firmie Chromprojekt z Rzeszowa za wykonanie. Można korzystać już z wejścia przez kaplicę.

3. W tym tygodniu przypadają: jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej, a we wtorek wspomnienie św. Moniki; w środę św. Augustyna.

4. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

5. W zakrystii trwają zapisy na naszą VII Pieszą Pielgrzymkę do Jodłówki o uproszenie łask. Wyjście o godz. 7.00. O godz. 14.00 Msza św. w Sanktuarium w Jodłówce. Powrót autokarem. Koszty organizacyjne 15 zł: to ubezpieczenie – stąd przy zapisie potrzebny jest PESEL oraz przejazd autokarem. Jeśli, ktoś nie będzie wracał autokarem, to wpłaca tylko 2 zł. Zapraszamy wszystkich, kto tylko będzie mógł wędrować. Zapisy w zakrystii do 10 września.

6. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arka”.

7. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej: Stefanię Młynarską i Annę Prucnal. Polecajmy je miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …

8. Polecajmy teraz ks. Piotra i Jego posługę duszpasterską w naszej parafii opiece Matce Bożej: Pod Twoją obronę …