Ogłoszenia duszpasterskie – 28 niedziela zwykła – 13.10.2019

1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek przeznaczone są na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy również za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na cokół wokół kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne: Bóg zapłać!

2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dziś o godz.17.30 a w dzień powszedni o 16.30 dla dzieci od poniedziałku do czwartku i 17.30 dla młodzieży, dorosłych.

3. Prosimy rejonowych o podjęcie posługi i złożenie przez Was w ramach drugiej kolejki do pracy u rejonowych kwoty 70 zł a kogo stać to i więcej. Ofiary te zostaną przeznaczone na wykonany cokół wokół kościoła W rejonie XI nastąpiła zmiana. Dziękuję p. Janinie Pruchnickiej za posługę a obecnie posługę podejmie p. Marian Liptak. Proszę życzliwe jego przyjęcie.

4. W piątek jest święto św. Łukasza, patrona służby zdrowia. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

5. W sobotę wyjazd w Bieszczady o godz. 7.15 oraz Pielgrzymka członków Dzieła Pomocy Powołaniom. Rozpoczęcie w Archikatedrze w Przemyskiej o godz. 9.30

6. Za tydzień Rejonowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie. Początek o godz. 14.00

7. Zapraszamy już dziś na Wieczór Uwielbienia w piątek 25 października. Początek 19.30 prowadzi o. Józef Witko.

8. Dyrekcja SP Nr 2 zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły w piątek w godz. od 15.00 do 17.00 W tym dniu będzie można dokonać zapisu dzieci do oddziałów przedszkolnych, czyli zerówek i klasy I na następny rok szkolny. Szczegóły na plakacie w gablocie.

9. W zakrystii można się zapisać na Forum Charyzmatyczne w Krośnie w dniach 9-10 listopada /sobota-niedziela/. Szczegóły na folderach na stoliku z prasą, które są do zabrania. Zapisy na Forum do wtorku 15 października.

10. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, oraz gazetka parafialna nr z października.

11. Dziś dzień wyborów, decydowania o losach naszej Ojczyzny. Każdy nas głos jest ważny. Bądźmy odpowiedzialni. Polećmy naszą Ojczyznę opiece Matki Bożej: Pod Twoją obronę …