Ogłoszenia duszpasterskie –18 niedziela zwykła – 02.08.2020

1. Deklaracje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka znajdują się na stoliku pod chórem. Po wpisaniu okresu abstynencji od alkoholu składamy do skrzynki. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

2. W czasie wakacyjnym zapraszamy na przebywanie z P. Jezusem podczas adoracji codziennie od poniedziałku do soboty w godz. 17.30 do 18.00

3. W tym tygodniu przypadają: we wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów, a zwł. proboszczów; w czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

4. W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00, następnie od godz. 16.00 do 18.00 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania oraz przebywania z P. Jezusem od 18.30 do 20.00

5. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w kościele. Przy wejściu do kościoła na stolikach znajduje się płyn do dezynfekcji rąk.

6. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na barierkę do komunii św. Suma sprawowana będzie w intencji wszystkich dobroczyńców parafii.

7. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.