Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma św. w domu.

2. Na stronie Radia Fara jest informacja o konferencjach biblijnych, które będą emitowane w Radiu przez cały tydzień.

3. W poniedziałek na godz. 9.00 zapraszamy kilka osób: mężczyzn i kobiet do demontażu Bożego grobu.

4. Dzieci I Komunijne wraz z rodzicem zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 16.00 Informacja o kolejnych spotkaniach będzie podana na tym spotkaniu.

5. W związku z rocznicą I Komunii św., dzieci klas IV wraz z rodzicem zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 17.00 Informacja o kolejnych spotkaniach będzie podana na tym spotkaniu.

6. Młodzież gimnazjalną klas VIII zapraszamy na spotkanie przed rekolekcjami we wtorek o godz. o godz. 18.30 w sali pod prezbiterium.

7. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. Zapraszamy na adorację P. Jezusa od poniedziałku do soboty w godz. 17.30 – 18.00 oraz we wtorek o 19.00 prowadzi adorację Odnowa w Duchu Świętym, ale spotkania są otwarte i każdy może przyjść.

9. Kolejna Róża żeńska zgłosiła potrzebę jednej siostry do kompletu. Od razu wyjaśniamy, że to zobowiązanie to 10-tek różańca codziennie i to wszystko. Ty odmówisz jeden 10-tek a uczestniczysz w modlitwie całej róży. Zapraszamy do zakrystii.

10. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”, cena: 6zł