Ogłoszenia duszpasterskie – VII Niedziela Wielkanocna – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego -16.05.2021

1. Dziś są święcenia diakonatu, a w sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia prezbiteratu. Polecajmy nowych diakonów i prezbiterów w naszej modlitwie. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się wtedy okres wielkanocny. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dziś o 17.30 a w dzień powszedni o 18.00.

3. W czwartek rocznica święceń biskupich ks. bp Stanisława a w piątek rocznica ingresu ks. arcybiskupa Adama. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

4. W sobotę zapraszamy na Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego o godz. 19.30, które poprowadzi o. Józef Witko. Będzie: nabożeństwo, Msza św. i adoracja P. Jezusa. Posługuje nasz zespół muzyczny.

5. Zaplanowany Festyn parafialny na niedzielę 23 maja nie odbędzie się ze względu na obostrzenia sanitarne.

6. Dziękujemy Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej za donice z kwiatami przed kościołem: Bo zapłać

7. Odnośnie dalszych prac w kościele, to w czerwcu zostanie położony granit na schody na chór oraz na chórze jak i w pomieszczeniach pod prezbiterium: duża sala i mniejsze. Rejonowi nie będą Was odwiedzać, dlatego w ramach kolejki do pracy prosimy o złożenie ofiary na tacę w kopercie podpisanej: 70zł lub można i więcej w następną niedzielę albo przelew przekazy wpłat znajdują się na stoliku pod chórem jak również na stronie parafialnej są podane konta parafialne.

8. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, który jest czynny poniedziałek i piątek w godz. 17.00 – 18.00. Można kupić, między innymi to, co potrzebne do chrztu dziecka

9. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.

10. Zakończyła pielgrzymowanie Maria Jucha. Pogrzeb we wtorek 14.30 różaniec i 15.00 Msza św. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …