Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021

1. Dziś można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo majowe dziś o 17.30 a w dzień powszedni 18.00 Dziękujemy Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej za bardzo piękną dekorację na dzisiejszą uroczystość: Bóg zapłać!

2. Jutro Święto NMP, Matki Kościoła. Msze św. będą o godz. 7.00, 16.30, 18.00 . Nabożeństwo majowe o godz. 17.30 Młodzież klas VIII zapraszamy na Mszę św. w ich intencji przed czekającymi ich egzaminami w poniedziałek o godz. 18.00 Młodzież klas VI zapraszamy na spotkanie w tym dniu o godz. 18.45

3. Odnośnie dalszych prac w kościele, to przypominamy, że w czerwcu zostanie położony granit na schody na chór oraz na chórze jak i w pomieszczeniach pod prezbiterium: duża sala i mniejsze. Rejonowi nie będą Was odwiedzać, dlatego w ramach kolejki do pracy prosimy o złożenie ofiary na tacę w kopercie podpisanej: 70zł lub można i więcej albo przelew przekazy wpłat znajdują się na stoliku pod chórem jak również na stronie parafialnej są podane konta parafialne. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę: Bóg zapłać !

4. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

5. W najbliższą niedzielę kończy się okres Komunii św. wielkanocnej.

6. Zapraszamy na wycieczkę w Bieszczady w sobotę 12 czerwca. Trasa z Ustrzyk Górnych na Tarnicę i zejście do Wołosatego. Wyjazd o godz. 7.15, powrót ok. 20.30. Koszt: 35 zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii.

7. Zapisy na SMAP, który odbędzie się w Krośnie jako jednodniowe wydarzenie w tym roku w dniu 18 września w zakrystii wraz z wpłatą 60 zł do 15 sierpnia. Osoby niepełnoletnie potrzebują zgody rodziców.

8. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.

9. Zakończyła pielgrzymowanie Kazimiera Rydz. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …