Ogłoszenia duszpasterskie –18 niedziela zwykła – 01.08.2021

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś rozpoczyna się miesiąc trzeźwości. Kto pragnie złożyć dar niekorzystania z alkoholu, to deklaracje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka znajdują się na stoliku pod chórem. Po wypełnieniu składamy do skrzynki. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz.11.30

2. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc powodzianom. Dziękujemy osobom z Caritasu parafialnego za posługę przez dwie niedziele.

3. Jutro jest możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

4. W środę przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów. W naszej modlitwie polecajmy duszpasterzy.

5. W piątek jest święto Przemienienia Pańskiego. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną a od 16.00 do 18.00 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania oraz adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 18.30 do 20.00

6. Zapraszamy w sobotę na nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00 Prosimy Siostry z Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus o przygotowanie rozważań części bolesnych różańca.

7. Za tydzień taca przeznaczona będzie na wykonane prace w kościele – położone płytki granitowe w pomieszczeniach pod prezbiterium, schody na chór i na chórze.

8. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.