Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 29.05.2011

 1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło. Dziękuję rejonowym za trud odwiedzin związanych z zaliczeniem kolejki do pracy w maju. Dziękuję wszystkim za bardzo życzliwe ich przyjęcie jak również za hojnie złożone ofiary. Dziękuję p. Karolowi Benbenek za ufundowanie krzyża na wieżę. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać!

 

 1. Od następnej niedzieli Msze św. w niedzielę będą w nowym kościele gdzieś do końca września z wyjątkiem ok. połowy lipca na jedną lub dwie niedziele na czas tynkowania wrócimy do kaplicy. W dzień powszedni Msze św. będą w kaplicy. Na budowie trwa przygotowanie konstrukcji drewniano-stalowej wieńczącej wieżę oraz szpachlowanie pozostałych okien.

 

 1. Dziś zapraszamy na VII Festyn Parafialny w godz. od 1530 do 2300. Szczegółowy program w gablocie. Od 1530 gry i zabawy. Wszystkie konkurencje z nagrodami oraz różne atrakcje. Będzie też loteria z nagrodą główną: są to 2 rowery. Od 1900 do 2300 zabawa taneczna. Gra zespół PIRYT ONE. Wstęp wolny. Dochód z festynu przeznaczony jest na budowę kościoła. W związku z festynem nie będzie dziś Mszy św. popołudniowych.

 

 1. We wtorek jest święto Nawiedzenia NMP i równocześnie zakończenie nabożeństw majowych. W tym dniu zapraszam na spotkanie organizacyjne wyjeżdżających na pielgrzymkę do Zakopanego o godz. 2000 We wtorek także spotkanie na temat kolektorów słonecznych z możliwością dofinansowania w OSP w Rozborzu o godz. 1600 Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

 1. W środę początek nabożeństw ku czci Najśw. Serca P. Jezusa. Będą one połączone z nowennami lub po Mszy św. W tym dniu zapraszam na spotkanie Sekcję Artystyczną Rady Parafialnej o godz. 2000

 

 1. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Po południu od 1630 do 1900 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. W tym dniu początek Nowenny do Ducha Świętego.

 

 1. SP Nr 2 w Przeworsku organizuje w sobotę 4 czerwca „Piknik Rodzinny” w Zielonej Dolinie przy Klasztorze. Początek o godz. 1500 Szczegóły na plakacie w gablocie.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie w sobotę o 2000

 

 1. W następną niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego będzie zmiana tajemnic różańcowych i przed kaplicą zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

 

 1. Starostwo Powiatowe i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku zapraszają na piknik w niedzielę 5 czerwca w Parku. Szczegółowy program w gablocie.

 

 1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „ArkꔄGość Niedzielny”, „Dominik” nr podwójny i ostatni oraz gazetkę parafialną numer z czerwca a w niej zdjęcia z I Komunii św., artykuły nt. Bożego Serca i Ciała, trasa tegorocznej VIII Parafialnej Procesji Eucharystycznej – o niej w ogłoszeniach za tydzień, oraz inne wydarzenia z życia parafii.