Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 04.06.2023

1. Dziś kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. 
2. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.45. Od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu
3. W związku z beatyfikacją rodziny Ulmów z Markowej, aby przybliżyć rodzinę Kuria wydała książkę „Markowskie Bociany”, cena 15 zł. Można ją nabyć w zakrystii.
4. W środę zapraszamy ministrantów na zbiórkę o godz. 18.30.
5. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Zapraszamy na Miejską Procesję Eucharystyczną. O godz. 9.30 Msza św. w Klasztorze i po niej procesja. Nasz parafia odpowiada za przygotowanie I ołtarz na sklepie AS. W tym dniu Msze św. u nas będą: 7.00, 8.30, 18.00.
6. Z naszej parafii organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej –  planowana na przyszły rok od 3-10 lutego 2024 roku. Informacje o cenie i programie są zamieszczone na plakacie w gablocie i stronie internetowej parafii. Dla zainteresowanych są przygotowane ulotki, które znajdują się na stoliku pod chórem. Zapisy u ks. Piotra – kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy. Wyruszmy razem, aby odkryć „Piątą Ewangelię” o Jezusie. Serdecznie zapraszamy parafian i wszystkich chętnych.
7. W przyszłą niedzielę zapraszamy na naszą Parafialną Procesję Eucharystyczną. Pójdziemy na Osiedle Benbenka:
I Ołtarz – p. Mateusz Marko;
II. Ołtarz – p. Dariusz Łapa;
III. Ołtarz – p. Agnieszka Superson;
IV Ołtarz – p. Renata Buczkowska.
Prosimy bardzo o zaangażowanie się sąsiadów i pomoc wyżej wymienionym odpowiedzialnym za poszczególne ołtarze. Kazanie będzie w kościele. Nie będzie Mszy Świętej o 11.30. 
8. W zakrystii można się zapisać a wyjazd do Rzeszowa na Koncert Jednego Serca i Jednego Ducha. Na razie cena nie jest znana. Wyjazd jest wspólny z Parafią Ducha Świętego. Do dziś są zapisy w zakrystii.
9. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek Dobra”, i nowe pismo, kwartalnik: „Magazyn”, cena 15zł