Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 23.01.2011

 1. Dziękuję za złożone tydzień temu ofiary do puszek jako wsparcie na leczenie naszej chorej parafianki Izy. Była to kwota: 3.268 zł. Bóg zapłać!
 2. Dziś zapraszamy na uwielbienie Nowonarodzonego Króla śpiewem kolęd, pastorałek podczas X Wieczoru Kolęd w kaplicy w godz. 1645-1800. Zapraszamy do wzięcia udziału także tych, którzy się jeszcze nie zgłosili solistów lub grających na różnych instrumentach.
 3. Jutro przypada wspomnienie św. Franciszka Salezego, patrona pracowników mediów. Otoczmy modlitwą dziennikarzy.
 4. We wtorek jest święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym dniu spotkanie opłatkowe Członków Związku Sybiraków w Jarosławiu w Opactwie Sióstr Benedyktynek o godz. 1000
 5. Zapraszam Radę Parafialną Sekcję Budowlaną na spotkanie w środę o 1845
 6. Zapraszamy na próbę diakonię muzyczną w czwartek o 1630 przed występem w MOK-u
 7. Zapraszam AK na spotkanie w czwartek o 1830
 8. Zapraszam na spotkanie młodzież studiującą i pracującą w piątek o 2000
 9. Zapraszamy na Koncert Charytatywny Kolęd i Pastorałek w następną niedzielę do Miejskiego Ośrodka Kultury, w godz. od 1600 do 1800 na wielbienie Jezusa i przy okazji refleksję na temat relacji z Nim. Uczestnicy to: Zespoły Szkoły Muzycznej i Miejskiego Ośrodka Kultury, Chór „Gloria”, Rozborzanie i diakonia muzyczna naszej parafii. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji będą służyły na budowę kościoła.
 10. Na stoliku pod chórem znajdują się foldery Stowarzyszenia Kulturalnego „Gloria” z podanym nr KRS-u, który jest potrzebny przy przekazaniu 1% swojego podatku. Prośba o rozebranie tych folderów i rozpropagowanie tej możliwości w swoim środowisku.
 11. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Dominik”.