Ogłoszenia duszpasterskie – 30 niedziela zwykła – 23.10.2011.

 

  1. Dziękujemy pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło: Bóg zapłać! Dziś rozpoczyna się kolejny Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o pracujących na misjach jak i tych, którym jest głoszona Ewangelia. Taca przeznaczona jest na potrzeby misji.

   

  1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek dla Wiktorii Kowalczyk z Piskorowic, która ma 2,5 lata, jest chora na rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Kto może niech udzieli wsparcia na leczenie za granicą.

   

  1. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 1600 a w dzień powszedni o 1630 – dla dzieci, 1730 i dodatkowo w piątek o 1900

   

  1. W związku z prezentacją naszej parafii w Radiu Fara zapraszam na spotkanie w poniedziałek po Mszy św., przedstawicieli poszczególnych grup parafialnych.

   

  1. We wtorek kolejne spotkanie rekolekcyjne o godz. 1900. Od 1730 modlitwa różańcowa i Msza św. Zapraszamy na modlitwę i konferencję nie tylko stałych uczestników rekolekcji, ale także tych, którzy do tego czasu nie mogli uczestniczyć.

   

  1. W piątek jest święto świętych Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza. W tym dniu zapraszamy na spotkanie młodzież gimnazjalną klas III o godz. 1900

   

  1. W naszej wdzięczności wobec zmarłych nie tylko porządkujemy ich groby, składamy kwiaty, zapalamy znicze, ale także uporządkujmy swoje serca, by można było zyskać odpust zupełny i ofiarować go w ich intencji. Dlatego możliwość skorzystania z sakramentu pojednania w sobotę od godz. 1600do 1800.

   

  1. W zakrystii można się zapisać do tworzonych nowych Róż Różańcowych męskich, żeńskich, młodzieży i dzieci.

   

  1. Msza św. w intencji uczestników wycieczki w Bieszczady będzie w niedzielę 4 grudnia o godz. 1130

   

  1. Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w kościele Ojców Bernardynów w Przeworsku w niedzielę 6 listopada po Mszy św. o godz. 1215. Nauki te będą się odbywać w soboty po Mszy św. o 1800 i w niedzielę po Mszy św. o 1215

   

  1. Z prasy katolickiej polecam: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Miłujcie się”, „Dominik”.