Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wszystkich Świętych – 01.XI.2011.

 1. Dziś w Uroczystość Wszystkich Świętych porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę z wyjątkiem, że nie będzie Mszy św. o godz. 1600. Natomiast o godz. 1400 będzie Msza św. na nowym cmentarzu za zmarłych tam spoczywających i po niej procesja na cmentarzu. Dziś na cmentarzach odbywa się kwesta na rzecz Caritasu.

 

 1. W środę jest Dzień Zaduszny – dzień szczególnej pamięci o zmarłych. Porządek Mszy św.: 700, 1630, 1800 . Msze św. w intencji wszystkich wiernych zmarłych będą odprawiane o każdej wymienionej godzinie.

 

 1. W dniach od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny. W następne dni listopada już tylko odpust cząstkowy i ofiarować go zmarłych pod zwykłymi warunkami. Przypomnę:
  • Stan łaski uświęcającej i przyjęcie Jezusa w Komunii św.
  • Wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego
  • Nawiedzenie cmentarza Odmówienie: Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca św.

   

  1. Zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach od środy w dzień powszedni jak i w niedzielę o godz. 1730

   

  1. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Po południu od 1530 do 1800 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.

   

  1. W sobotę wyjazd na Forum Charyzmatyczne do Krosna z parkingu przy kaplicy o godz. 645

   

  1. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

   

  1. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny” i gazetkę parafialną nr z listopada a w niej artykuły nt. Wszystkich Świętych, modlitwy za zmarłych oraz informacje o wydarzeniach parafialnych.