Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Chrystusa Króla – 21.11.2010

 1. Dziękuję ks. Tadeuszowi Barcikowskiemu, proboszczowi Parafii Albigowa za posługę głoszenia słowa Bożego. Bóg zapłać!
 2. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło. Odnośnie budowy, to mam bardzo dobrą wiadomość:, że w całości został pokryty dach blachą. Zostały także zamocowane rynny pionowe odprowadzające wodę z dachu. Dziękuję wszystkim osobom biorącym udział w kweście na rzecz budowy naszego kościoła, a w szczególności: Chórowi parafialnemu „Gloria” i AK. Dziękuję za zaangażowanie wynikające z wiary i ofiarowanie swego niedzielnego czasu. Na ten rok żeśmy zakończyli kwestę. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać!
 3. Zapraszamy dziś jak i w dzień powszedni na modlitwę różańcową za zmarłych polecanych w wypominkach o 1730.
 4. Młodzież gimnazjalną zapraszamy na spotkanie we wtorek: klasy II o 1630, a klasy I na 1800
 5. Młodzież studiującą i pracującą zapraszam na spotkanie w piątek o 2000
 6. Najbliższa sobota – to Ogólnoświatowy Dzień Modlitw w intencji obrony życia. Od godz. 1700 do 1800 będzie wystawienie Najśw. Sakr. i modlitwa różańcowa w tej intencji. Zapraszamy.
 7. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Przed kaplicą będzie zbiórka do puszek dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii jako dar na święta.
 8. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku w ramach programu „Przeworszczanie dla Przeworszczan” w dniach od 22 listopada do 15 grudnia organizuje zbiórkę żywności do oznakowanych pojemników w sklepach spożywczych przeznaczonych dla najbardziej potrzebujących rodzin naszego miasta.
 9. Ogłoszenie Stowarzyszenia Kulturalnego „Gloria”
 10. Dziś w duchu odpowiedzialności za naszą małą Ojczyznę – Przeworsk weźmy udział w wyborach. Sumienie i rozum nam podpowiedzą, na kogo głosować.
 11. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Dominik”, gazetkę parafialna nr z listopada. Jest także do nabycia kalendarz parafialny na rok 2011 obejmujący ważniejsze wydarzenia przyszłego roku. Cena: 2 zł.