Ogłoszenia duszpasterskie 33 Niedziela zwykła – 14.11.2010

  1. Dziękujemy pracującym na budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na budowę świątyni. Wszystkim wymienionym składamy serdeczne: Bóg zapłać! Suma w intencji dobroczyńców parafii.
  2. Dziś budowę naszego kościoła wspiera Parafia Rokietnica. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  3. Dziś jak i w ciągu całego tygodnia o 1730 modlitwa różańcowa za zmarłych. Trwa Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla połączona z nabożeństwami danego dnia.
  4. Jutro nie będzie Mszy św. wieczornej ani modlitwy różańcowej za zmarłych, nie będzie też czynna kancelaria ze względu na zakończenie wizytacji kanonicznej w naszym dekanacie i uroczystej koncelebry pod przewodnictwem J.E. Ks. Arcybiskupa w Klasztorze. Intencje Mszy św. z godz. 1800 będą odprawione rano o 630.
  5. Radę Parafialną Sekcję Artystyczną zapraszamy na spotkanie we wtorek o 1845
  6. W czwartek przypada 6-rocznica śmierci ks. Bp Bolesława Taborskiego. Polecajmy go w naszych modlitwach.
  7. W sobotę zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania przed odpustem parafialnym w godz. od 1630 do 1800. Będzie także posługiwał kapłan z dekanatu. Dla uczczenia Chrystusa Króla i zyskania odpustu oczyśćmy nasze serca.
  8. W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Słowo Boże będzie głosił na wszystkich Mszach św. ks. Tadeusz Barcikowski, proboszcz Parafii Albigowa.
  9. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek”, „Dominik” oraz gazetkę parafialną nr z listopada a w niej wywiad z Chrystusem Królem.