Ogłoszenia duszpasterskie 32 Niedziela zwykła – 07.11.2010

  1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło. Na budowie została przykryta zakrystia. Trwają prace ciesielskie nad wykonaniem dachu nad wejściem głównym i bocznym. W miarę sprzyjającej pogody, chodzi głównie o wiatr trwają także prace na głównym dachu oraz wykonywane są rynny pionowe do odprowadzenia wody z dachu. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Zapraszamy na modlitwę różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach dziś jak i w dzień powszedni o 1730
  3. AK zapraszam na spotkanie we wtorek o 1845
  4. Płytki z Uroczystości 26 września są do odebrania w zakrystii.
  5. W czwartek dzień wdzięczności za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. W naszych modlitwach pamiętajmy o Ojczyźnie. Niech flaga narodowa przy naszych domach, mieszkaniach będzie także wyrazem naszej miłości do Ojczyzny. Zapraszamy na program patriotyczny w wykonaniu naszej młodzieży oazowej w czwartek o godz. 1700. Modlitwa różańcowa w tym dniu za poległych w obronie Ojczyzny o 1730.
  6. W czwartek o godz. 915 w Bazylice Przeworskiej uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny i po niej przemarsz pod tablicę upamiętniającą „Cud na Wisłą”.
  7. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Chrystusa Króla. Będzie ona połączona z innymi nabożeństwami w danym dniu.
  8. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arkę”, „Dominik” oraz bezpłatne czasopismo na temat In vitro.