Ogłoszenia – Boże Narodzenie – 2011

  1. Wszystkim gościom jak i parafianom, szczególnie tym, którzy powrócili do rodzin na święta życzę wraz z ks. Wojciechem i ks. Andrzejem, aby Boża Dziecina obecna w Waszych sercach napełniła Was wielką radością, obdarowała tym, czego Wam potrzeba oraz aby Ona była najważniejsza w czasie tych świąt. Na radosny czas świętowania – Szczęść Boże !

 

  1. Pragnę wyrazić Wam wielką wdzięczność za tak liczny udział w sakramencie pojednania w kaplicy. Na przyszłość będę jeszcze prosił, aby kto może skorzystał do południa z posługi sakramentalnej, gdyż w tym czasie było mało osób. Dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali w wykonanie bardzo pięknej dekoracji świątecznej w kaplicy, kościele i na zewnątrz. Dziękuję za ofiarowane choinki do kościoła. Szczególne podziękowanie dla panów Wiesława i Bogdana, którzy co roku dbają o to, aby coraz więcej elementów ruchomych było w szopce. Dziękuję także za złożone dziś ofiary na tacę na budowę świątyni. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać!

 

  1. Dziś porządek Mszy św. niedzielny z wyj., że nie będzie Mszy św. o godz. 1600

 

  1. Jutro święto św. Szczepana porządek Mszy św. niedzielny.

 

  1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma, są to wydania świąteczne: „Niedzielę”, cena: 8zł, „Gość Niedzielny”, cena: 7zł, gazetkę parafialną. Jest też kalendarz parafialny na następny rok.