Ogłoszenia duszpasterskie 27 Niedziela zwykła – 03.10.2010

  1. Dziękuję za Wasze świadectwo wiary wyrażone w przygotowaniach jak i uczestnictwu w ubiegłą niedzielę w uroczystościach parafialnych. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za wszelkie wykonane prace i złożony dar ołtarza na budowę kościoła. Dziękuje Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej za wykonana dekorację. Dziękuję prezentującym grupy parafialnej. Dziękuję chórowi parafialnemu „Gloria”, scholom, p. organiście za koordynowanie śpiewu. Dziękuję księżom wikariuszom za ich zaangażowanie w przygotowanie i przebieg uroczystości. Dziękuję ks. Arkadiuszowi za przygotowanie młodzieży do sakr. bierzmowania. Dziękuję p. kościelnemu za troskę nad kaplicą i kościołem. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać! Na budowie są do sprzedaży stemple o długości: 6 i 10 m.
  2. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu. Od dzisiaj zaczyna się Tydzień Miłosierdzia. W różny sposób starajmy się czynić dobro naszym bliźnim. Dziś zbiórka do puszek z racji Tygodnia Miłosierdzia. Komunikat.
  3. Dziś zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz., 1600 podczas którego zostaną poświęcone i wręczone różańce dla dzieci klas II, a po nim Msza św. Tak będzie przez cały październik o 1600 nabożeństwo a po nim Msza św. już bez kazania.
  4. Zapisy na płyty z uroczystości 26 września w zakrystii przez 2 najbliższe tygodnie. Koszt płytki: 30 zł. Wraz z zapisem wpłata kwoty. Natomiast zdjęcia dla młodzieży bierzmowanej i nie tylko do wyboru w Zakładzie Foto Jacek.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w dzień powszedni: o 1630 dla dzieci i 1730 dla dorosłych oraz dodatkowo w piątek o 1900.
  6. W następną niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Taca z niedzieli przeznaczona jest na budowę naszej świątyni. Suma będzie sprawowana w intencji dobroczyńców parafii.
  7. Za tydzień będzie zbiórka do puszek na potrzeby Fundacji Trzeciego Tysiąclecia.
  8. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedziela”, „Cuda i łaski Boże”.