Ogłoszenia duszpasterskie 26 Niedziela zwykła – 26.09.2010

 1. Dziękuję pracującym przy budowie kościoła jak i wspierającym to dzieło. Dziękuję Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie pięknej dekoracji na dzisiejszą uroczystość. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za wykonane prace dekoracyjne, porządkowe oraz za złożony dar ołtarza na budowę kościoła. Dziękuję za złożone dziś ofiary na tacę na budowę kościoła. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać!
 2. AK zapraszam na spotkanie we wtorek o 1850
 3. W środę jest święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu zapraszam dzieci klas II na spotkanie o godz. 1700, a rejonowych na 1850
 4. W piątek jest wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. W tym dniu rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy w dni powszednie na godz.: 1630 dzieci; 1730 dorosłych oraz 1900 w piątki młodzież. Postarajmy się wygospodarzyć chwilę czasu na wspólną modlitwę w kaplicy lub na odmówienie dziesiątka różańca w rodzinie.
 5. Za odmówienie różańca z rozważaniem tajemnic mamy możliwość codziennie zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, czyli: stan łaski uświęcającej i Komunia św., wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego oraz modlitwa w intencjach Ojca św. Jeśli braknie z któregoś z warunków zyskuje się odpust cząstkowy.
 6. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych. Od 1530 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania jak również codziennie podczas nabożeństw.
 7. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 1730.
 8. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 9. Za tydzień zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 1600. Podczas tego nabożeństwa dzieci klas II otrzymają różańce.
 10. Dni Otwarte SP Nr 2 z możliwością zapisu dzieci do klasy zerowej i pierwszej na rok szk. 2011/2012 w piątek 1 października w godz. od 1500 do 1800. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisu można również dokonać w późniejszym terminie.
 11. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Dominik”.