Ogłoszenia duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny 05.04.2010

  1. Dziś porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona jest na potrzeby KUL-u. Dziś rozpoczynamy tzw. biały tydzień, czyli Oktawę Wielkanocy, która jest przedłużeniem pamiątki Zmartwychwstania Jezusa, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. Dzieci klas II zapraszamy na spotkanie w środę o 1630
  3. Rejonowych zapraszamy na spotkanie także w środę o 1845. W środę rozpoczynamy prace przy budowie kościoła.
  4. W najbliższą niedzielę Miłosierdzia Bożego zmiana tajemnic różańcowych dla dzieci po Mszy św. o godz. 1000 a dla pozostałych róż po 1130 Na Mszy św. o godz. 1000 przyjęcie kandydatów do grona ministrantów. Na stoliku pod chórem składamy skarbonki wielkopostne. Dzieci poniosą je w procesji z darami jako wielkopostny dar na poszczególnych Mszach św.
  5. Taca z tej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kościoła. Suma będzie sprawowana w intencji dobroczyńców parafii. Zapraszamy w tym dniu na nabożeństwo do miłosierdzia Bożego o godz. 1500 i możliwość adoracji do Mszy św. o godz. 1600.
  6. Niech błogosławieństwo Boże, które przyjmiecie będzie dla Was umocnieniem w radosnym przeżywaniu drugiego dnia świąt Wielkanocnych.