Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela zwykła- 07.02.2010

  1. Dziękuję pracującym przy demontażu świątecznej dekoracji. Bóg zapłać! Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Zapraszamy na spotkanie młodzież gimnazjalną o godz.. 1630 klas III w poniedziałek, klas II we wtorek a klas I w środę o 1845
  3. Sekcję Budowlaną Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie we wtorek o 1850
  4. W czwartek jest wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Jest to dzień szczególnej modlitwy w intencji chorych i okazja do okazania im chrześcijańskiej miłości. Caritas naszej archidiecezji organizuje w Bazylice Przeworskiej Mszę św. w int. ludzi chorych z sakr. namaszczenia o godz. 1000. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Bp Adam Szal.
  5. Młodzież studiującą i pracującą zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 2000
  6. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na budowę kościoła. Suma w intencji dobroczyńców parafii. Zapraszamy na nabożeństwo w intencji o trzeźwość o godz. 1730
  7. Nauki przedmałżeńskie w naszej kaplicy rozpoczną się 22 lutego o 1830. Spotkania będą w: poniedziałek, środę, sobotę o godz. 1830. Zapisy na I spotkaniu.
  8. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Dominik”, gazetkę parafialną numer z lutego bogato ilustrowany.