Ogłoszenia duszpasterskie 4 Niedziela zwykła- 31.01.2010

  1. Dziś zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek do Miejskiego Ośrodka Kultury w godz. od 1500 do 1800
  2. Jutro jest dzień imienin Ks. Arcybiskupa Seniora Ignacego Tokarczuka, a we wtorek rocznica święceń biskupich ks. bpa Mariana Rojka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  3. We wtorek jest Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. będą: o godz. 700, 1130, 1630, 1800. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Ten dzień przeżywamy jako Światowy Dzień życia Konsekrowanego. Dziękując Panu Bogu za dar powołań módlmy się także o nowe powołania z naszej parafii. Taca przeznaczona będzie na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w naszej Archidiecezji.
  4. Sekcję Artystyczną Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie we wtorek o 1850
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek możliwość adoracji P. Jezusa do 1930. W piątek od godz. 900 odwiedziny chorych. Po południu od 1530 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania.
  6. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  7. P. Burmistrz zwraca się z apelem do mieszkańców Przeworska, aby nie spalali odpadów w piecach domowych. Przypomina, że Straż Miejska posiada uprawnienia do sprawdzania w tym względzie. Pełna treść komunikatu w gablocie.
  8. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arkę”, „Dominik”.
  9. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej Marię Kociubińską z ul. Misiągiewicza. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Anioł Pański …