Ogłoszenia duszpasterskie 3 Niedziela zwykła – 24.01.2010

  1. Dziś przed kaplicą jest zbiórka do puszek organizowana przez Caritas dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Haiti.
  2. Dziś zapraszamy na uwielbienie Nowonarodzonego Króla śpiewem kolęd, pastorałek podczas IX Wieczoru Kolę w kaplicy w godz. 1645-1800.
  3. Zapraszam AK i chętnych do włączenia się do grupy jak i Zespół Caritasu Parafialnego na spotkanie we wtorek o 1845
  4. Zapraszamy młodzież gimnazjalną klas II na spotkanie we wtorek o 1630 a klas I w środę o 1845
  5. Zapraszam na spotkanie tych rodziców dzieci I komunijnych wraz ze swoją pociechą, którzy potrzebują do uszycia stroju w środę o godz. 1845
  6. Zapraszam na spotkanie Radę Parafialną Sekcję Budowlaną w czwartek o 1830
  7. Zapraszam na Koncert Charytatywny Kolęd i Pastorałek w następną niedzielę do Miejskiego Ośrodka Kultury, w godz. od 1500 do 1800 na wielbienie Jezusa i przy okazji refleksję na temat relacji z Nim. Uczestnicy to: Zespół wokalny „Ósemka” i  z Gimnazjum, Zespoły Szkoły Muzycznej, Młodzież Franciszkańska, Chór „Gloria”, „Sorella”, „Iskierki”, „Soli Deo”, „Sursum corda”. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji będą służyły na budowę kościoła.
  8. Nauki przedmałżeńskie w naszej parafii odbędą się w dniach: od 22 lutego do 13 marca. Spotkania będą w: poniedziałek, środę, sobotę o godz. 1830. Może w nich brać udział młodzież, która ukończyła 17 rok życia.
  9. Na stoliku pod chórem znajdują się foldery Stowarzyszenia Kulturalnego „Gloria”  z podanym nr KRS-u, który jest potrzebny przy przekazaniu 1% swojego podatku na budowę kościoła. Prośba o rozebranie tych folderów i rozpropagowanie tej możliwości w swoim środowisku.
  10. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedziela”, „Arka” nt. Sanktuarium w Zagórzu, „Gość Niedzielny”, „Dominik”.