CO ROBIMY????

CO ROBIMY????

Formacja we wspólnocie Krwi Chrystusowej w Naszej parafii jest związana z naszym wewnętrznym pragnieniem przeżywania bogactwa Mszy Świętej. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 19.00. Staramy się aby nasze spotkania były urozmaicone dlatego:

– w każdy I poniedziałek miesiąca przeżywamy mszę Świętą w kaplicy bocznej naszego Kościoła parafialnego

– w każdy III poniedziałek miesiąca nasze spotkanie oparte jest o nabożeństwo eucharystyczne w kaplicy bocznej naszego Kościoła parafialnego

– w pozostałe poniedziałki spotykamy się w salce przyparafialnej na spotkaniu formacyjnym podczas którego pogłębiamy Liturgię słowa najbliższej niedzieli, dzielimy się Słowem Bożym, obieramy z niniejszej liturgii SŁOWOŻYCIA – które chcemy aby było naszym przewodnikiem poprzez rozpoczynający się właśnie tydzień a ponadto obieramy ZOBOWIĄZANIE, czyli zadanie, które będziemy chcieli realizować w odpowiedzi na Słowo Boże.

  

 

data

Słowo życia

zobowiązanie

9 IX

 

 

16 IX

 

 

23 IX

 

 

30 IX

„słudzy nieużyteczni jesteśmy „

Modlimy się codziennie w intencji kościoła prześladowanego w danym przez siebie wylosowanym kraju (m.in. Indie, Egipt, Syria itd.)

7 X

„Nie bój się”

staramy się codziennie włączać w Mszę świętą (albo przez obecność na Mszy w Kościele, albo poprzez Mszę św. transmitowaną w radio czy telewizji.