Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2011

 

 1. Dziś przed kaplicą zbiórka do puszek na potrzeby misji. Zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 1600.

 

 1. Dzieci klas II zapraszamy na spotkanie w poniedziałek i środę o 1645.

 

 1. Próba chóru i chętnych do włączenia się do śpiewu we wtorek o 1900

 

 1. Zespół Caritasu Parafialnego i chętnych do włączenia się do tej posługi potrzebującym zapraszam na spotkanie we wtorek o 1900

 

 1. Sekcję Artystyczną Rady Parafialnej zapraszam na spotkanie w czwartek o 183

 2. W piątek jest Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. Dziś w salce a w ciągu tygodnia w zakrystii można wpisać się na listę popierającą projekt ustawy o ochronie ludzkiego życia. Potrzebny jest pesel.

 

 1. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w piątek o 1730 i 1900 oraz dla dzieci w sobotę o 1700

 

 1. Zapraszamy młodzież gimnazjalna klas II na spotkanie w piątek o 1900

 2. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Spotkanie Młodych w Sanoku w dniach 15-17 kwietnia. Spotkanie organizacyjne w piątek po Drodze krzyżowej dla młodzieży. Koszt udziału wynosi 35 zł + przejazd autokarem. Więcej informacji na spotkaniu.

 3. Zapraszamy młodzież studiującą i pracującą na spotkanie w piątek o 2000

 

 1. Odpowiedzialnych za wizerunek danej grupy na stronie parafialnej w internecie proszę o umieszczenie aktualnych danych.

 

 1. Nasze Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w sobotę 16 kwietnia. Poprowadzi je ks. prał. Marian Rajchel z Jarosławia. Módlmy się w tej intencji.

 

 1. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki na stół wielkanocny. Cena: 7 zł. Zebrana kwota zasili ona fundusz Caritasu Diecezjalnego i będzie pomocą w leczeniu chorych dzieci.

 

 1. Firma Medicolux zaprasza na bezpłatne spotkanie medyczne poświęcone leczeniu schorzeń reumatycznych, zwyrodnienia kręgosłupa w poniedziałek o godz. 1700 w budynku gimnazjum. Więcej informacji w gablocie. Natomiast foldery o spotkaniu na stoliku pod chórem.

 

 1. Z prasy katolickiej polecam czasopisma: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Promyczek”, „Dominik”, gazetkę parafialną nr z marca.