Ogłoszenia duszpasterskie – III niedziela zwykła – 21.01.2018

1. Dziś zapowiadana zbiórka do puszek na Dzieci ulicy w Peru.

2. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Dziękujemy za wielką życzliwość, za dar wspólnej modlitwy i rozmowy. Radujemy się tym, że podoba się Wam ołtarz św. Józefa. Dziękujemy także za wszelkie złożone ofiary. Znaczą cześć z nich przeznaczyliśmy na organy z prospektem piszczałkowym. Cieszymy się tym, że stajemy się rodziną parafialną, tzn., że więcej osób odnajduje się w naszej świątyni.
Rozmawialiśmy podczas kolędy o możliwości włączenia się: * do tworzącego się nowego kręgu Domowego Kościoła – ponawiamy zaproszenie i prosimy o zgłaszanie się w zakrystii., *jak również formowania siebie i posługę w różnych grupach parafialnych. Wszystkie nasze wspólnoty są otwarte i chętnie przyjmą nowe osoby.

3. Po zakończonej kolędzie kontynuujemy adorację Najśw. Sakramentu. Zapraszamy codziennie od godz. 17.30 Kancelaria jest również czynna wg wyznaczonych godzin.

4. Wszystkich kandydatów na ministrantów: tych po I komunii św. jak i tych, którzy się do niej przygotowują zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę o godz. 17.00

5. W czwartek jest Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. W tym dniu zapraszamy na spotkanie młodzież klas: VI, VII SP oraz klasy II gimnazjum o godz. 18.00

6. Młodzież oazowa naszej parafii organizuje bal karnawałowy w sobotę 10 lutego. Szczegóły na plakacie w gablocie.

7. Nauki przedmałżeńskie w naszym kościele rozpoczną się w poniedziałek 19 lutego. Spotkania będą w poniedziałek, środę, sobotę o godz. 18.30 przez 3 tygodnie. Zapisy na I spotkaniu.

8. O „Programie wsparcia przedsiębiorczości wśród kobiet” i możliwości skorzystania z funduszy unijnych – zainteresowanych odsyłam do plakatu w gablocie.

9. Z prasy katolickiej polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”, „Cuda i łaski Boże”.

10. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej Kazimierza Ziębę. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Zdrowaś Maryjo …