Ogłoszenia duszpasterskie – IX niedziela zwykła- 03.06.2018

1. Bardzo serdecznie dziękuję Sekcji Artystycznej i wszystkim którzy służyli pomocą za wykonanie pięknego ołtarza na Boże Ciało: Bóg zapłać !

2. Dziękujemy rejonowym za ich posługę jak również za złożone przez Was ofiary. Wszystkim wymienionym składamy serdeczne: Bóg zapłać!

3. Dziś nasza Parafialna Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 10.00. Prosimy, aby na czas procesji nie parkować samochodów na ul. 11 Listopada. Nie będzie Mszy św. o 11.30 . Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w niedzielę 10 czerwca po Mszy św. o godz. 11.30

4. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy na procesję eucharystyczną po Mszy św. o godz. 18.00 dzieci I komunijne i z rocznicy w strojach komunijnych, ministrantów, dzieci do sypania kwiatów. W czwartek zakończenie Oktawy. Poświęcenia wianków oraz błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o 18.00

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia w piątek o godz. 19.30. Zaczniemy modlitwą do Ducha Świętego, Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W sobotę jest wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

8. Za tydzień nasz festyn parafialny od godz. 15.30. Będzie loteria fantowa z możliwością wygrania różnych nagród, główna to – rower. Gry, zabawy, występy artystyczne ze Szkoły Muzycznej oraz dzieci z różnych szkół. Gra zespół: P.M.J. Prośba o domowe wypieki, które cieszą się wielką popularnością. Prosimy, aby przynieść je do budynku dla grup od godz. 14.30 do 15.00. Potrzeba także kilku mężczyzn do pomocy w przygotowaniu festynu także od godz. 14.30. Nie będzie w tym dniu Mszy św. popołudniowych. Taca przeznaczona jest na drzwi do kościoła.

9. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę u ks. Stanisława Mazura. Więcej informacji na plakacie.

10. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Arka”, gazetka parafialna.