Ogłoszenia duszpasterskie – 27 niedziela zwykła – 07.10.2018

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.

2. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: dziś o godz., 16.00 – dzieci I komunijne otrzymają różańce, a po nim Msza św., a w dzień powszedni codziennie o 16.30 dla dzieci i 17.30 dla młodzieży i dorosłych.

3. Zapraszamy w niedzielę: na Godzinki do NMP o godz.8.00 oraz 7 minut przed każdą Mszą św. na naukę nowych pieśni.

4. Dziękuję rejonowym za posługę. Dziękuję wszystkim, którzy złożyli ofiary na organy. Mieszkańcy rejonu XIIIB będą jeszcze odwiedzeni. Wszystkim wymienionym składamy serdeczne: Bóg zapłać! Montaż organów w najbliższy wtorek.

5. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne wyjeżdżających w Bieszczady w poniedziałek o godz. 18.30

6. W czwartek Msza św. na Zakończenie VII Kadencji Rady Miasta o godz. 13.00

7. W czwartek zapraszamy na spotkanie o godz. 18.30: Zespół Caritasu Parafialnego do budynku dla grup i młodzież klasy VI SP w kaplicy

8. Zapraszamy młodzież i dorosłych na Wieczór Uwielbienia w piątek 12 października o godz. 19.30. Będzie nabożeństwo do Ducha Św., Msza św. i adoracja Najśw. Sakramentu.

9. Wyjazd na wycieczkę w Bieszczady w sobotę o godz. 7.15

10. W następną niedzielę obchodzimy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Taca przeznaczona będzie na organy do kościoła.

11. W zakrystii trwają zapisy na Forum Charyzmatyczne w Krośnie, które będzie w dniach 3-4 listopada /sobota-niedziela/. Szczegóły na plakacie. Zapisy do niedzieli 14 października.

12. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Arka”.

13. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej Janinę Łączkowską. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Zdrowaś Maryjo …