Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Chrystusa Króla – 25.11.2018

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny. Na Sumie poświęcenie organów. Dziękuję bardzo serdecznie ks. prał. archiprezbiterowi Tadeuszowi Kocór za posługę głoszenia słowa Bożego jak również za wielką życzliwość podczas kwesty w Łańcuckiej Farze: Bóg zapłać!

2. Dziś zapraszamy na Koncert organowy w naszym kościele w wykonaniu p. Grzegorza Bigasa w godz. od 17.00 do 18.00. Nie będzie dziś modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Dziękuję p. Józefowi i Dorocie Powroźnik za wykonanie projektu prospektu organowego oraz wykonawcom, oraz Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej za przygotowanie świątyni na odpust. Wszystkim wymienionym składam serdeczne: Bóg zapłać!

4. Zapraszamy jeszcze do piątku na modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach o godz.17.30

5. Zapraszamy na spotkanie o godz.18.30: Zespół Caritasu Parafialnego w środę a rejonowych w czwartek.

6. W piątek jest święto św. Andrzeja. Jest to także dzień imienin naszego ks. wikariusza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

7. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne. Będziemy gościć alumna tegoż Seminarium. Natomiast kościołem zbiórka do puszek dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii, aby mogli godnie przeżyć święta.

8. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Arka”, gazetka parafialne nr z listopada.

9. P. Bóg wezwał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej: Irenę Walewicz. Pogrzeb jutro: 12.30 różaniec, 13.00 Msza św. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Zdrowaś Maryjo …