Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2019

1. Dziękuję uczestniczącym w modlitwie o powołania oraz za złożone dziś ofiary na tacę na schody do kościoła: Bóg zapłać!

2. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Taca zbierana podczas tego nabożeństwa przeznaczona jest na urządzenie ciemnicy i Bożego Grobu. Dziś rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością św. Józefa.

3. W poniedziałek młodzież gimnazjalna rozpoczyna swoje rekolekcje wielkopostne. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

4. Rodziców młodzieży mającej przyjąć sakrament bierzmowania w marcu zapraszamy na spotkanie w środę o 18.45 a młodzież na spotkanie w czwartek o godz.18.30

5. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o 17.30 i o 19.00 dla młodzieży oraz w sobotę o godz. 17.00 dla dzieci. Iskierki mają próbę w sobotę o godz. 16.00

6. Miejska Droga Krzyżowa wyruszy z Klasztoru do Bazyliki w piątek 29 marca po Mszy św. w Klasztorze o godz. 18.00. Nasze rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w niedzielę 7 kwietnia, spowiedź świąteczna będzie w Wielki Poniedziałek.

7. Przypomina o swoim istnieniu Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu. W dniu 21 marca zaprasza na dzień otwarty. Szczegóły na plakacie w gablocie.

8. W następną niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla misji.

9. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Promyczek” oraz gazetkę parafialną numer wielkopostny.