Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019

1. Zaplanowany na dziś festyn, ze względu na warunki atmosferyczne nie odbędzie się. Został przełożony na niedzielę 16 czerwca. Z tego powodu dziś porządek Mszy św. popołudniowych bez zmian.

2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dziś o godz. 16.00 a w dzień powszedni do piątku o godz.18.00.

3. W poniedziałek, wtorek, środę przypadają dni modlitw o urodzaje.

4. Przy budowie kościoła zostały nam prace specjalistyczne. Dlatego kontynuując dzieło budowy, jako zaliczenie kolejki do pracy w tym tygodniu przejdą rejonowi i prosimy o złożenie ofiary: 70 zł. Można i więcej oraz kto ma możliwość to równocześnie drugą kolejkę. Złożone przez Was ofiary posłużą na schody do kościoła.

5. W piątek początek Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

6. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie w sobotę o 18.00.

7. Zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia połączony z Czuwaniem przed Zesłaniem Ducha Świętego. Dlatego wyjątkowo z drugiego piątku miesiąca przechodzimy na drugą sobotę, czyli 8 czerwca o godz. 19.30

8. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Arka”

9. W wielu miastach w Polsce wprowadza się już demoralizującą edukację seksualną według standardów WHO, które przewidują przekazywanie dzieciom od przedszkola wiele seksualizujących i demoralizujących treści. Naszym zadaniem jest bronić dzieci przed tymi atakami. Zachęcamy do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją. Na stoliku pod chórem są listy. Potrzebny jest pesel.

10. Dziś w duchu odpowiedzialności za przyszłość Europy nie musimy udawać się pod Wiedeń, ale wystarczy skierować swoje kroki do lokalu wyborczego.

11. Obecne tu matki i jak te które pozostały w rodzinach oraz naszą Ojczyznę polećmy opiece Matki Bożej: Pod Twoją obronę …