Ogłoszenia duszpasterskie – 23 Niedziela zwykła – 08.09.2019

1. Dziś obrzęd poświecenia ziarna na każdej Mszy św. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na zamontowaną barierkę.: Bóg zapłać!

2. Dziękujemy rodzicom dzieci klas III tak licznie obecnym na spotkaniu przygotowującym ich pociechy do I Komunii św. Jeśli ktoś był nieobecny, to może jeszcze swoją pociechę zapisać w zakrystii do I Komunii św.

3. Po wakacyjnej przerwie nasz sklepik z dewocjonaliami jest czynny w poniedziałek i piątek od godz. 17.00 do 18.00

4. Prosimy, aby przekazać materiały z wakacyjnych oaz, pielgrzymek w formie elektronicznej na adres gazetki do 15 września.

5. W sobotę rusza nasza Piesza Pielgrzymka do Jodłówki o uproszenie łask. Wyjście o godz. 6.00. Rano nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. W sanktuarium w Jodłówce Msza św. o godz. 13.00. Nastąpiła zmiana godziny wyjścia i Mszy św. w Jodłówce. Jest o godzinę wcześniej. To od nas jest niezależne. Powrót autokarem. Koszty organizacyjne 15 zł Jeśli, ktoś nie będzie wracał autokarem, to wpłaca 2 zł. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii do wtorku.

6. W sobotę jest święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na wspólną modlitwę, która rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00

7. W sobotę zaproszenie także do Zarzecza na przedstawienie. Szczegóły na plakacie.

8. W zakrystii można się zapisać na: na Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Sanktuarium w Krośnie w sobotę 28 września. Koszt: 25 zł. Wyjazd o godz. 7.00, powrót ok.16.30 Zapisy do niedzieli 15 września.

9. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Cuda i łaski Boże”, „Chrystus i Ty”.

10. A teraz poświecenie ziarna…