Ogłoszenia duszpasterskie – VI niedziela zwykła – 16.02.2020

1. Młodzież klas VIII zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 15.30

2. Dzieci I komunijne z rodzicem zapraszamy na spotkanie w środę o 18.30

3. W sobotę jest święto Katedry św. Piotra. W naszej modlitwie pamiętajmy o Ojcu św.

4. Trwają zapisy do nowego Przedszkola Ciuciubaka przy ul. Pszennej 7, które rozpocznie funkcjonowanie od 2 marca tegoż roku.

5. Za tydzień zbiórka do puszek przed kościołem na pomoc w leczeniu Dawida Rzepy, który ma 8 lat, mieszka na Osiedlu Misiągiewicza. Jest to choroba nowotworowa. Matka samotnie go wychowuje.

6. Dzień Dawcy Szpiku Kostnego w dniu 24 lutego w Zespole Szkół Zawodowych na ul. Krasickiego. Szczegóły na plakacie w gablocie.

7. Spotkanie Młodzieży naszej archidiecezji w tym roku będzie w Błażowej 3-5 kwiecień. Może w nich uczestniczyć młodzież od klasy VI SP. Koszt uczestnictwa: 50zł. Karty zgłoszeniowe są do odebrania w zakrystii. Wypełnione wraz z wspomnianą kwotą składamy również w zakrystii. Zapisy do 1 marca.

8. Zaproszenie na: spotkanie z poezją Bożeny Maczugi w niedzielę 23 lutego o godz. 16.30 w Zarzeczu – szczegóły na plakacie i wyjątkowy Koncert z okazji Dnia Kobiet w dniu 7 marca w MOK-u. Wystąpią artyści Opery Śląskiej i Piwnicy pod Baranami.

9. Na stoliku pod chorem są do zabrania foldery Stowarzyszenia Gloria z nr KRS-u potrzebnym do przekazania 1% na rzecz Stowarzyszenia. Również na naszej stronie parafialnej jest umieszczony folder z nr KRS-u.

10. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.