Ogłoszenia duszpasterskie – XI niedziela zwykła – 14.06.2020

1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na witraże do kościoła: Bóg zapłać ! Msza św. w intencji dobroczyńców parafii o godz. 10.00

2. Zapraszamy dziś na nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa o godz. 17.45 a w dzień powszedni o godz. 18.00

3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna dziś po Sumie a w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00 Prosimy, aby na schodach i w kruchcie dzieci nie sypały kwiatów.

4. Spotkanie dzieci I komunijnych grupy czerwcowej w poniedziałek i środę o godz. 18.45 W sobotę od godz. 15.00 spowiedź dla dzieci I komunijnych i ich rodzin. Będzie posługiwał także kapłan spoza parafii.

5. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Poświęcenia wianków oraz błogosławieństwo dzieci po Mszy św. o 18.00

6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca P. Jezusa. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów oraz święto patronalne naszej Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym – Serca Jezusa. Dlatego zapraszamy chętnych na Eucharystię o godz. 19.00 i później adorację Najśw. Sakramentu.

7. Kino Przeworskie zaprasza na film Najświętsze Serce. Wyświetlany będzie od 19 do 24 czerwca. Szczegóły w gablocie.

8. Msza św. w niedzielę o godz. 16.00 będzie do wakacji, czyli niedzieli do 21 czerwca włącznie

9. Prosimy, aby zamykać drzwi kościoła, nie zostawiać otwartych. Jeśli w mieszkaniu otworzysz okna przy takiej temperaturze, to będzie gorąco. W budynku kościoła jest to samo. Stojących przed kościołem zapraszamy do środka, gdyż tu jest chłodno.

10. Przypominamy, aby przyjmujący Komunię św. na rękę spożyli Ciało Pańskie w obecności kapłana, a dopiero później udali się na swoje miejsce.

11. Za tydzień I Komunia św. dzieci klas III na Mszy św. o godz. 11.30 Prosimy, aby osoby nie związane z tym wydarzeniem wybrały sobie inną godzinę Mszy św.

12. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedziela”, „ Gość Niedzielny”.

13. Zakończył pielgrzymowanie Ryszard Czajka. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu…