Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Chrystusa Króla – 22.11.2020

1. Dziś przeżywamy odpust parafialny. Dziękujemy bardzo serdecznie ks. Markowi Łączkowskiemu, naszemu rodakowi za posługę głoszenia słowa Bożego: Bóg zapłać!

2. Dziś o godz. 11.30 Mszy św. Uroczystości odpustowej i dziękczynieniu za 20 –lat Parafii przewodniczy Arcybiskup, Metropolita Przemyski Adam Szal. Zapraszamy.

3. Dziękujemy Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej za przygotowanie świątyni na odpust.: Bóg zapłać!

4. Zapraszamy na modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach dziś jak i w dzień powszedni do soboty włącznie o godz.17.30

5. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Rejonowi w tym roku nie będą roznosić opłatków. Będą one do odebrania w zakrystii i na stoliku pod chórem i tam też składamy dowolną ofiarę, która będzie służyła na utrzymanie pracowników kościelnych w tym na sprzątanie kościoła.

6. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust w kościele dla dobra swojego oraz brata i siostry znajdującej się obok.

7. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”. Jest też gazetka parafialna nr specjalny w związku 20-leciem parafii, jej historia ze zdjęciami oraz kalendarz parafialny z podanymi ważniejszymi wydarzeniami na 2021 rok. Na stolikach są także obrazki naszej Figury Chrystusa w formie pocztówki i mniejszy format do zabrania bezpłatnie.

8. Zakończyli pielgrzymowanie: Józefa Głogowska i Stanisław Ochyra. Polecajmy ich miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …