Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – 08.12.2020

1. Dziś Msze św. o godz. 7.00, 16.30, 18.00. W godzinie łaski od godz. 12.00 do 13.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na przebywanie z P. Jezusem. Dziś spotkanie Sekcji Artystycznej Rady Parafialnej o godz. 18.45

2. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia w piątek o godz. 19.30 Rozpoczynamy nabożeństwem do Ducha Świętego, Msza św. i adoracja P. Jezusa.

3. W najbliższą niedzielę poświęcenie wody na każdej Mszy św.

4. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na konfesjonały. Suma w intencji dobroczyńców parafii. W tym dniu także Caritas Parafialny organizuje zbiórkę do puszek dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii, aby mogli godnie przeżyć święta.

5. Na stoliku pod chórem oraz w zakrystii są opłatki i świece Caritasu na stół wigilijny. Dobrowolna ofiara za opłatki jest przeznaczona na utrzymanie pracowników kościelnych w ciągu roku w tym na sprzątanie kościoła. Cena świecy, są to duże świece: 15 zł

6. Z prasy katolickiej polecamy: „Gość Niedzielny”. Jest też gazetka parafialna, oraz kalendarz na następny rok. Na stoliku są też do zabrania medaliki.