Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Objawienia Pańskiego – 06.01.2021

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na misje. Porządek Mszy św. niedzielny. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy św. Można je nabyć w zakrystii.

2. Zapraszamy na kolędę do kościoła rejonami na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji: O błogosławieństwo Boże dla osób, rodzin danego rejonu. Prosimy przynieść z sobą wodę do kościoła aby ją poświęcić i po powrocie do domu pobłogosławicie nią swoje mieszkania. Z tej racji będzie można złożyć dowolną ofiarę na tacę. Codziennie od 17.30 adoracja P. Jezusa i możliwość skorzystania ze spowiedzi. Zapraszamy:
W czwartek Rejon VII mieszkańców ulic: Misiągiewicza, Staropocztowa, Rzemieślnicza, Lipowa, Kwietna, Słoneczna
W piątek Rejon VIIIA mieszkańców ul. 11 Listopada
W sobotę Rejon VIIIB mieszkańców Oś. Benbenka

3. Taca z niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła. Suma w intencji dobroczyńców parafii. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”.

4. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na nasze Stowarzyszenie Gloria. W ten sposób środki zostaną u nas na miejscu i posłużą. Na stoliku pod chorem są do zabrania foldery Stowarzyszenia z nr KRS-u potrzebnym do przekazania 1% na rzecz Stowarzyszenia. Również na naszej stronie parafialnej jest umieszczony folder z nr KRS-u. Dziękujemy.