Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu- 14.03.2021

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę na konfesjonały: Bóg zapłać! Suma będzie sprawowana w intencji dobroczyńców parafii. Zapraszamy dziś na Nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 17.15.

2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek: dorośli, młodzież o godz.17.30 oraz dzieci w sobotę o 17.00

3. Zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w czwartek o godz. 18.40. Prosimy przynieść wypełnione deklaracje. Szczegóły spotkania na stronie internetowej w zakładce: Grupy parafialne – Bierzmowanie.

4. W piątek uroczystość św. Józefa, dzień szczególnej modlitwy za ojców, ks. arcybiskupa Józefa oraz Ojca św. seniora Benedykta. Nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu zapraszamy na dodatkową Multimedialną Drogę Krzyżową o godz. 19.00 przygotowaną przez młodzież oazową.

5. Caritas Parafialny organizuje w następną niedzielę zbiórkę do puszek jako dar na święta dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii oraz po każdej Mszy świętej młodzież oazowa będzie sprzedawać ręcznie wykonane pisanki. Dochód ze sprzedaży zasili ich fundusz rekolekcyjny.

6. Świąteczna spowiedź w parafii będzie od 24 do 31 marca w godz. od 16.30 do 19.30 z przerwą na Mszę św. Posługiwać będziemy we własnym zakresie.

7. Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Jarosławiu przypomina o swoim istnieniu i zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Ta bezpłatna placówka funkcjonuje od 2018 roku. Szczegóły na plakacie w gablocie.

8. W zakrystii są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny oraz do odebrania wydanie specjalne GN na temat św. Józefa dla tych, którzy się wcześniej zapisali.

9. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”

10. Zakończył pielgrzymowanie Augustyn Grygar. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …