Ogłoszenia duszpasterskie – 21 niedziela zwykła – 22.08.2021

1. Dziś spotkanie modlitewne AK w kościele o godz. 17.00

2. We wtorek jest święto św. Bartłomieja; w czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej; w piątek św. Moniki; w sobotę św. Augustyna.

3. W ramach drugiej kolejki proszę o złożenie ofiary 70 zł czy to na tacę kopercie podpisanej czy w formie przelewu. Niektórzy już wraz z I kolejką wpłacili także drugą. Na stronie parafialnej są podane konta parafialne. Środki te posłużą na wykonanie ambonki, chrzcielnicy oraz na barierkę ze stali nierdzewnej przy wejściu do zakrystii oraz do pomieszczeń na dole.

4. Dożynki Archidiecezjalne w tym roku będą w Jaśliskach w niedzielę 29 sierpnia. Początek o godz. 9.00, o godz.11.00 Msza św.

5. W sobotę 11 września wyruszy nasza Piesza Pielgrzymka do Jodłówki o uproszenie łask na początek pracy duszpasterskiej w nowym roku szkolnym w życiu osobistym, rodzinnym, parafialnym. Wyjście o godz. 7.00. O godz. 14.00 Msza św. w Sanktuarium w Jodłówce. Powrót autokarem. Koszty organizacyjne 15 zł: to ubezpieczenie – stąd przy zapisie potrzebny jest PESEL oraz przejazd autokarem. Jeśli, ktoś nie będzie wracał autokarem, to wpłaca tylko 2 zł. Zapraszamy wszystkich, kto tylko będzie mógł wędrować. Zapisy w zakrystii do 8 września.

6. W związku z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej redakcja Gościa Niedzielnego przygotowuje specjalne wydanie „Gościa Extra” a w nim o ludziach, którzy kształtowali Prymasa i z nim współpracowali, dom rodzinny Prymasa … itd. cena 10 zł. Zapisy w zakrystii do dzisiaj.

7. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.