Ogłoszenia duszpasterskie – XXII niedziela – 29.08.2021

1. Bardzo serdecznie witam naszego wikariusza ks. Łukasza Świątoniowskiego. Pochodzi z Parafii Rakszawa. Ma 14 lat kapłaństwa. Będzie prowadził: Oazę młodzieżową i ODB, LSO, przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Życzę Ci ks. Łukaszu otwartości na Ducha Świętego i na bliźnich. Szczęść Boże!

2. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę czy w formie przelewu na dalsze prace w kościele: Bóg zapłać!

3. W piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Od 16.00 do 18.00 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Jest to także spowiedź na początek roku szkolnego. Adoracja P. Jezusa od 18.30 do 20.00

4. Zapraszamy na spotkanie oazowe dzieci i młodzież, która była na wakacyjnej oazie oraz wszystkich chętnych, którzy mają pragnienie włączenia się do oazy. Zapraszamy dzieci do budynku dla grup w piątek na godz.16.30 natomiast młodzież na Mszę św. o 18.00

5. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. O przygotowanie rozważań części radosnej prosimy Siostry z Róży Matki Bożej Pocieszenia.

6. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem zbiórka do puszek organizowana przez Caritas Polska jako pomoc migrantom i uchodźcom z Afganistanu.

7. Prosimy, aby przekazać materiały z wakacyjnych oaz, pielgrzymek w formie elektronicznej na adres gazetki lub do zakrystii do następnej niedzieli.

8. Zapisy na SMAP zostały przedłużone do 7 września. Zgłoszenia w zakrystii.

9. W sobotę 11 września wyruszy nasza Piesza Pielgrzymka do Jodłówki o uproszenie łask w nowym roku szkolnym w życiu osobistym, rodzinnym, parafialnym. Wyjście o godz. 7.00. O godz. 14.00 Msza św. w Sanktuarium w Jodłówce. Powrót autokarem. Koszty organizacyjne 15 zł: to ubezpieczenie – stąd przy zapisie potrzebny jest PESEL oraz przejazd autokarem. Jeśli, ktoś nie będzie wracał autokarem, to wpłaca tylko 2 zł. Zapraszamy wszystkich, kto tylko będzie mógł wędrować. Zapisy w zakrystii do 8 września.

10. Zaproszenie na Pielgrzymkę do Częstochowy na Czuwanie Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w sobotę 25 września. Wyjazd o godz. 4.00 rano z placu przy kościele, powrót ok. 22.00 Koszt: 70zł. Zapisy w zakrystii.

11. Burmistrz Miasta Przeworska informuje, że w budynku Ratuszu zostanie utworzony punkt spisowy w którym można dopełnić obowiązkowego spisu powszechnego w ostatnią niedzielę sierpnia i każdą niedzielę września w godz. od 9.00 do 14.00. Potrzebny jest pesel domowników

12. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.

13. Polećmy teraz opiece Matki Bożej naszego wikariusza ks. Łukasza: Pod Twoja obronę..