Ogłoszenia duszpasterskie – 33 niedziela zwykła -14.11.2021

1. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę na malowanie kościoła: Bóg zapłać! Suma będzie sprawowana w intencji dobroczyńców parafii. Trwa Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla przed Mszą św. o godz. 18.00

2. Modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach dziś jak i w dzień powszedni jak o godz. 17.30. Kartki wypominkowe znajdują się na stoliku pod chórem. Po wypełnieniu składamy do skrzynki z napisem „Wypominki”.

3. Jest już chrzcielnica wprawdzie jeszcze nie kompletna. Znajduje się przy obrazie Jezusa Miłosiernego.

4. Ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 18.30

5. Zapraszamy do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 9.00 Prosimy o przybycie mężczyzn i kobiety. Trzeba zrobić generalne porządki przed odpustem.

6. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania przed odpustem parafialnym w sobotę od godz. 16.30 – 18.00. Będzie posługiwał także kapłan spoza parafii.

7. Zapraszamy w sobotę na spotkanie o godz. 18.30 wszystkich posługujących podczas Mszy św. odpustowej o godz. 13.00

8. Za tydzień odpust parafialny – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Msze św. będą o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, nie będzie Mszy św. o 11.30 , ale o godz. 13.00 – aby był czas na przygotowania do transmisji przez Telewizję Polonia. Przewodniczył tej Mszy św. będzie Metropolita Przemyski, arcybiskup Adam Szal, oraz godz.18.00. Na Mszę św. o godz. 13.00 zapraszamy wszystkich, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania, a więc młodzież klas VI, VII i VIII wraz z rodzicami a także przynależących do grup parafialnych, osoby: z Róż Różańcowych, AK, Rady Duszpasterskiej, Rejonowi, Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, Caritas, Domowego Kościoła, dzieci i młodzież oazową, oraz wszystkich parafian. Odpust – to święto parafii i wspólna modlitwa jednocząca wszystkich. Jest wyrazem naszej miłości i odpowiedzialności za kościół parafialny.

9. W dniu odpustu rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Będzie posługiwał ks. Michał Olszewski, znany i ceniony rekolekcjonista. Skorzystajmy z daru rekolekcji i tak zaplanujmy czas, aby uczestniczyć. Porządek Mszy św. w niedzielę już został podany. Natomiast w poniedziałek i wtorek Msze św. będą o godz. 8.00 i 18.00 W poniedziałek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież parafii.

10. W następną niedzielę zbiórka do puszek przed kościołem na pomoc migrantom.

11. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”, „Promyczek” i gazetkę parafialną z programem rekolekcji.