Ogłoszenia duszpasterskie – II niedziela zwykła –16.01.2022

1. W poniedziałek zapraszamy na kolędę do kościoła Rejon XIIIB–/ulice: Kopernika prawa i lewa strona; Pogodna/ na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji: O Boże błogosławieństwo dla osób, rodzin tego rejonu. Prosimy przynieść z sobą wodę do kościoła aby ją poświęcić i po powrocie do domu pobłogosławicie nią swoje mieszkania. Z tej racji będzie można złożyć dowolną ofiarę na tacę. Codziennie od 17.30 adoracja P. Jezusa i możliwość skorzystania ze spowiedzi.

2. Jeśli ktoś ma pragnienie, aby kapłan przybył i poświęcił dom – gdyż jest nowy, czy rozbudowa domu, czy nowe kupione mieszkanie w bloku, lub inna okoliczność – to należy zgłosić w zakrystii

3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, a w środę jest wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Polecajmy w modlitwach naszą Archidiecezję.

4. Zapraszamy na spotkanie ministrantów i lektorów w środę o godz. 18.30

5. Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na nasze Stowarzyszenie Gloria. W ten sposób środki zostaną u nas na miejscu i posłużą. Na stoliku pod chorem są do zabrania foldery Stowarzyszenia z nr KRS-u potrzebnym do przekazania 1% na rzecz Stowarzyszenia. Również na naszej stronie parafialnej jest umieszczony folder z nr KRS-u. Dziękujemy.

6. Nauki przedmałżeńskie w naszym kościele rozpoczną się w sobotę 5 marca o godz. 18.30 Będą to trzy spotkania w kolejne soboty W. Postu. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

7. Zaproszenie dziś do MOK-u na koncert kolęd i pastorałek o godz. 17.00

8. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, po 8 zł „Promyczek”, 6 zł gazetka parafialna, 3zł i kalendarz na obecny rok, 10zł.

9. Zakończyła pielgrzymowanie Stanisława Drozdowska. Pogrzeb w poniedziałek 13.30 różaniec i 14.00 Msza św. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …