Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022

1. Witamy bardzo serdecznie naszego rekolekcjonistę wielkopostnego ks. prof. Jacka Siewiora. Dziś porządek Mszy św. i nabożeństw bez zmian. Po Mszy św. o godz. 11.30 nauka stanowa dla małżeństw. Poniedziałek i wtorek Msze św. z nauką o godz. 8.00 i 18.00. W poniedziałek dodatkowa Msza św. dla osób starszych, samotnych, chorych o godz. 16.00 z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych i błogosławieństwem Lourdes. Program rekolekcji znajduje się w gablocie i na stronie parafialnej w internecie. We wtorek na zakończenie rekolekcji będzie zbierana taca na potrzeby tychże rekolekcji. Zapraszamy dziś na nabożeństwo Gorzkich żali z kazaniem pasyjnym ks. prof. Jacka o godz. 17.15 Spowiedź świąteczna będzie w Wielki Wtorek.

2. Na stoliku pod chórem są jeszcze do zabrania za darmo nasze kalendarze.

3. W środę zbiórka ministrantów i lektorów o godz. 18.30

4. W czwartek osoby z Sekcji Artystycznej oraz chętni do niej zapraszamy na spotkanie o godz. 18.30 w zakrystii. Na spotkaniu będzie rozmowa o projekcie i wykonaniu Bożego Grobu.

5. Odwiedzin chorych w ten piątek nie będzie. Będą w piątek 8 kwietnia jako posługa przed świętami. W zakrystii zgłaszamy tych chorych, którzy nie są objęci co miesięczną posługą sakramentalną do niedzieli 3 kwietnia. W piątek od godz. 16.30 do 18.00 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania oraz adoracji P. Jezusa od 18.30 do 20.00

6. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek: dorośli, młodzież o godz.17.30 . Będzie ono transmitowane przez Radio Fara, oraz dzieci w sobotę o 17.00 z obrzędem Komunii św. Za udział w tych nabożeństwach jak i Gorzkich żalach możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. Zaproszenie na Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Jarosławiu w dniach 22-24 kwietnia. Zapisy w zakrystii do 31 marca. Koszty uczestnictwa to 50 złotych wpłacane w momencie zapisu. Wszelkich informacji udziela ks. Piotr.

8. W zakrystii są do nabycia paschaliki na stół wielkanocny, cena: 10zł

9. Caritas Parafialny organizuje w następną niedzielę zbiórkę do puszek jako dar na święta dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

10. Zapraszamy już dziś na Wieczór Uwielbienia w piątek 8 kwietnia. Początek godz. 19.30 Będzie go prowadził bp Krzysztof Chudzio.

11. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.