Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 01.05.2022

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych wyjątkowo po Mszy św. o godz. 8.30. I Komunia św. dzieci klas III na Mszy św. o godz. 11.30 Polecajmy dzieci i ich rodziny w naszej modlitwie jak również ks. bpa Krzysztofa Chudzio w rocznicę święceń biskupich. Taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.

2. Dziękujemy rodzicom dzieci I komunijnych za wykonane prace i dar ołtarza – złożoną ofiarę na malowanie kościoła: Bóg zapłać!

3. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dziś jak i w dzień powszedni o godz.17.30 także dzieci I Komunijne w ich białym tygodniu.

4. We wtorek Uroczystość 3 Maja. Porządek Mszy św. niedzielny. W Klasztorze o godz. 9.30 Msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem władz miasta i powiatu.

5. Dzieci przygotowujące się do rocznicy I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w: poniedziałek , środę, czwartek, piątek o godz. 18.40

6. Zapraszamy mężczyzn jak i kobiety do demontażu Bożego Grobu w środę o godz. 9.00

7. Młodzież klas VIII wraz z rodzicem zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19.30

8. W czwartek zapraszamy na spotkanie o godz. 18.40 młodzież klas VII do sali pod prezbiterium, a AK do zakrystii

9. W piątek jest święto św. Apostołów: Filipa i Jakuba. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną oraz zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania dzieci klas IV wraz z rodzinami od godz.16.00 do 18.00. Ze względu spotkanie dzieci z rocznicy nie będzie adoracji P. Jezusa.

10. Zaproszenie do Bazyliki w sobotę na V Przeworskie Sympozjum Biblijne. Rozpocznie się Mszą św. o godz.10.00 pod przewodnictwem arcybiskupa Adama Szala.

11. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00 . O prowadzenie modlitwy różańcowej tajemnic radosnych prosimy Różę św. Jana Pawła II.

12. Taca z następnej niedzieli będzie przeznaczona na malowanie kościoła. Na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii św. dzieci klas IV.

13. W zakrystii warto się zapisać na dobre wydarzenie jakim jest Ogólnopolskie Czuwanie Grup Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze. Wyjazd w sobotę 21 maja o godz. 4.00. Koszt: 80 zł

14. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”.

15. Zakończyła pielgrzymowanie Alicja Kubicka. Polecajmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …