Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna – 08.05.2022

1. Dziękujemy za złożone ofiary na tacę na malowanie kościoła: Bóg zapłać! Dziś rocznica I Komunii św. dzieci klas IV na Mszy św. o godz. 11.30. W naszych modlitwach polecajmy dzieci obchodzące rocznicę wraz z rodzinami oraz bp Stanisława Jamrozka z racji imienin. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania.

2. Zapraszamy na nabożeństwo majowe dziś jak i w dzień powszedni o godz. 17.30 .

3. Dziękujemy rodzicom dzieci klas IV za hojny dar ołtarza – ofiarę złożoną na malowanie kościoła: Bóg zapłać !

4. W poniedziałek liturgiczna Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.

5. Zapraszamy kandydatów na ministrantów – chłopców z klas III i IV na spotkanie w środę godz. 17.00 do sali pod prezbiterium.

6. Młodzież klas VIII w piątek o godz. 16.00 wyjeżdża na rekolekcje przed sakramentem bierzmowania, które są obowiązkowe. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

7. W piątek zapraszamy na Wieczór Uwielbienia o godz. 19.30. Będzie nabożeństwo do Ducha Świętego, Msza św. i adoracja P. Jezusa. Prowadzący ks.prał.,dziekan Marek Wilk.

8. W zakrystii warto się zapisać na dobre wydarzenie jakim jest Ogólnopolskie Czuwanie Grup Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze. Wyjazd w sobotę 21 maja o godz. 4.00. Koszt: 80 zł. Zapisy do wtorku 10 maja. Ci, którzy się zapisali, a jeszcze nie dokonali wpłaty, to niech to uczynią także do wtorku.

9. Z czasopism polecamy: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” z kolejną płytą Biblii.