Ogłoszenia duszpasterskie –18 niedziela zwykła 31.07.2022

  1. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej charytatywny kiermasz ciast. Dochód przeznaczony na leczenie Poli z Białobok, która choruje na SMA. Otwórzmy nasze serca i pomóżmy.
  2. Jutro rozpoczyna się miesiąc trzeźwości. Deklaracje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka znajdują się na stoliku pod chórem. Chętni mogą podjąć dar niekorzystania z alkoholu w miesiącu sierpniu lub dłużej. Po wypełnieniu deklaracje składamy do skrzynki.
  3. We wtorek możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
  4. W piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną a od 16.30 do 18.00 możliwość skorzystania z sakramentu pojednania. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18.30 do 20.00
  5. W czwartek przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona kapłanów. W modlitwie polecajmy wszystkich duszpasterzy. W tym dniu zapraszamy na spotkanie o godz. 18.30 na plebanii Sekcję Budowlaną Rady Parafialnej.
  6. W sobotę w święto Przemienienia Pańskiego zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie jako zadośćuczynienie P. Bogu za grzechy pijaństwa. O prowadzenie rozważań części bolesnej prosimy Różę św. Józefa.
  7. Zaproszenie na XV Powiatowe Święto Chleba, które odbędzie się w dniu 7 sierpnia. Rozpocznie się o Mszą św. godz. 15.00 w Bazylice. O godz. 16.00 Oficjalne rozpoczęcie Święta Chleba w Parku.
  8. Dzisiaj od godziny 16.00 Piknik Rodzinny na terenie Zajazdu Pastewnik, na który zaprasza Burmistrz Miasta oraz Miejski Ośrodek Opieki Społecznej.
  9. Wójt Gminy Przeworsk informuje o rozpoczęciu działalności Powiatowej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego w Chałupkach Przeworskich. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  10. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.