Ogłoszenia duszpasterskie – 24 Niedziela zwykła –11.09.2022

1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na tacę na malowanie kościoła: Bóg zapłać!

2. Od dziś błogosławieństwa dzieci po Mszy św. o godz. 10.00.

3. Jeśli ktoś z rodziców dzieci klas III nie mógł być na spotkaniu, to może zapisać swoją pociechę do I Komunii św. w zakrystii.

4. Zapraszamy do korzystania z Nowenn, do pisania próśb. We wtorek do św. Józefa, orędownika spraw duchowych i materialnych: szukanie pracy, pozyskiwanie środków na otrzymanie rodziny …, a w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wszelkich sprawach, które niesie życie

5. We wtorek Samorząd Mieszkańców Osiedla Nr 8 zaprasza na spotkanie w budynku SP Nr 2 przy ul. Misiągiewicza. Szczegóły dotyczące tematyki spotkania na tablicach ogłoszeń.

6. Za tydzień nasza „Słodka Niedziela”. Dlatego prosimy, aby w następną niedzielę 18 września przynieść do budynku dla grup domowe ciasto po Mszach św. dopołudniowych, będzie rozprowadzane. Stąd prośba, aby kto może przyniósł placki do salki w domu dla grup od godz. 7.00 do 12.00 w dowolnym czasie. Dochód ze „Słodkiej niedzieli” przeznaczony jest na malowanie kościoła.

7. W środę jest święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w niedzielę św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży i Polski.

8. W zakrystii można się zapisać na: * Pielgrzymka Róż Różańcowych do Przysietnicy w sobotę 1 października. Zapisy do 18 września. Koszt: 40zł. Godzina wyjazdu zostanie podana w niedzielę 25 września w zależności z ilu parafii będzie wyjazd.* wycieczkę w Bieszczady w sobotę 8 października. Wyjazd godz. 7.15 Trasa: Muczne-Bukowe Berdo-Wołosate. Koszt 50zł. Powrót ok. 20.30 Zapisy wraz z wpłatą do pełnego stanu autokaru.

9 Z czasopism polecamy: Gość Niedzielny”, „Niedzielę” w cenie 10zł