Ogłoszenia duszpasterskie – 30 niedziela zwykła – 23.X.2022

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o posługujących na misjach jak i o tych, którym jest głoszone słowo Boże. Taca przeznaczona jest na misje. Zapraszamy dziś na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30 w intencji misji.

2. Dziś sprzedaż ciasta. Dochód przeznaczony jest na leczenie chorej Poli.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 jest błogosławieństwo dzieci. I to jest już na stałą praktyką.

4. Zapraszamy na modlitwę różańcową dzieci: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek o godz. 16.45. Dzieci otrzymują obrazki, a młodzież i dorośli w niedzielę i w dzień powszedni o 17.30

5. Jutro jest wspomnienie bł. Jana Balickiego. W piątek święto świętych Szymona i Judy Tadeusza. W Mirocinie konsekracja kościoła parafialnego.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych. O uporządkowaniu ich grobów. Kartki wypominkowe są one wyłożone na stolikach pod chórem. Po wypełnieniu wraz z ofiarą składamy do skrzynki. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach w listopadzie codziennie o 17.30

7. W listopadzie będą do nabycia nasze kalendarze parafialne.

8. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy.

9. Zaproszenie na Seminarium Odnowy Wiary w auli Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno- Ekonomicznej w Jarosławiu. Początek 26 października o godz. 18.30. Szczegóły na plakacie w gablocie.

10. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gość Niedzielny”.

11. Zakończył pielgrzymowanie śp. Jacenty Skruch. Polecajmy go miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu …