Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Z tej okazji zachęcamy wszystkich do częstszej lektury Pisma Świętego i rozmiłowania się w Słowie Bożym.
  2. Podczas Mszy o godzinie 11.30 młodzież klas VIII przyjmie Sakrament Bierzmowania. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach. Rodzicom młodzieży bierzmowanej dziękujemy za przygotowanie świątyni i złożoną ofiarę na „dar ołtarza”. 
  3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski; we wtorek – Święto Świętego Marka, Ewangelisty; w sobotę – Święto Świętej Katarzyny  Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. 
  4. W piątek – 28 kwietnia, o godzinie 18.00,w kościele w w Gorliczynie rozpocznie się kolejne spotkanie z cyklu: „MODLITWA KOBIET”. Zapraszamy i zachęcamy kobiety do wspólnego przeżycia Eucharystii i Adoracji Najświętszego Sakramentu. 
  5. Z czasopism polecamy: „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” oraz nowy numer kwartalnika „Trwajcie w miłości”. 
  6.  Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy owocnego przeżycia Tygodnia Biblijnego. Niech Zmartwychwstały Pan wszystkim nam błogosławi. Szczęść Boże.